Özel Dedektiflik

Özel dedektiflik

Özel Dedektiflik

Özel dedektiflik mesleğini icra etmesi gereken kurum veya kuruluşlar devletin verdiği izinleri eksiksiz olarak tamamlamakla yükümlüdür. Günümüzde dedektif sertifikası olmadığı halde mevcut konumlandırılmış hizmetleri illegal yollardan gerçeklendirmekte olan kurumlar bulunmaktadır. Ancak bu durum insanların sadece meraklarını gidermek adına yapılan işlemlerdir. Firmamızın alanında uzman olarak gerçekleştireceği çalışmaları sayesinde mahkemelere kanıt olarak sunabileceğiniz çok sayıda belge ve doküman elde edebilirsiniz. Özel dedektiflik kurallarına bağlı bir şekilde yürüteceğimiz çalışmalarla birlikte mahkemelerden %100 sonuç elde edebileceğinizin sözünü müşterilerimize eksiksiz olarak vermekteyiz. Boşanma davaları ve velayet davaları için delil toplama işlemlerinin süresi boyunca müşterilerimizin lehine olacak her türlü bilgi ve kanıt toplanarak bir araya getirilmektedir.

Mahkemelerde kanıt kullanma

Mahkemelerde kullanılacak olan her türlü kanıt, mahkemelerin belirlemiş oldukları şekillerde toplanmakta ve yasaları çiğneyecek olan her türlü istek geri çevrilmektedir. Özel dedektiflik mesleği gereğince gerçekleştirecek olunan hizmetlerde en profesyonel ve kusursuz kanıt bilgileri toplanmaya çalışırız. Günün 24 saati kesintisiz ve aksaksız bir şekilde bir araya getireceğimiz kanıtlar istenilen herhangi bir devlet kurumunda kullanılabilir. Günümüze kadar gerçekleştirdiğimiz çok sayıda işlemlerde yüksek kalitemizi ve işimize olan bağlılığımızı insanlara göstermeyi başardık. Türkiye’de ilk özel dedektif çalışması gerçekleştiren ve bu bağlamda eş takibi hizmetini veren firmayız. İlk kurulan dedektiflik firmasının verdiği kişiye özel sorumluluklar bulunmaktadır.

Özel anlamının ifadesi

Türkiye’deki dedektiflik firmalarının özel olmasının sebebi; devletin mesleği gerçekleştirecek olan şahsi kişilere yetki vermesinden ve bu mesleği kendi kurumları içerisinde gerçekleştirmemesinden kaynaklanmaktadır. Dedektiflik çalışmalarının hemen hemen her dünya devletinde özel olarak gerçekleştirildiğini görmüş veya duymuş olabilirsiniz. Özel dedektiflik özel olarak verilse bile, gene de devletimizin ve gittiğimiz ülkelerdeki devletlerin verdiği izinlerin doğrultusunda gerçekleşmektedir. Yasalara aykırı gelen hiçbir maddeye uyumluluk ve bağlılık göstermeyiz. Hatta bizlere bu çeşit tarzda olan istekler geldiği zaman insanları geri çevirmekteyiz ve hiçbir şekilde yasa dışı olan işin içerisine girmeyiz. Böyle bir mesleğe başlamadan önce bayrağımızın ve vatanımızın üzerine yemin ettik, işimize dürüst olacağımıza söz verdik ve kararlı bir şekilde çalışacağımızı içimizde hissettik.

Dedektiflik çalışmalarının sorumlulukları

Özellikle eş takibi çalışmasında ve velayet davalarına delil toplama çalışmalarında gösterdiğimiz sorumluluklar diğer firmalara örnek olabilecek sorumluluklardır. Yurt dışı dedektiflik kurallarından ilham alarak yaptığımız çalışmalarda başarı teşkil edecek olan davranışları sergilemekteyiz ve müşterilerimizin istekleri üzerine yönlendirdiğimiz çalışanlar, aynı bu şekil üzerinde hareket etmektedir. Yapılan incelemeler gösteriyor ki özel dedektiflik mesleği diğer mesleklerden daha çok gayret, sorumluluk, başarı ve istek isteyen bir meslek türüdür. Firmamızın gerçekleştirecek olduğu her çeşit işlem bu başarı ve gayret çerçevesinde hareket etmektedir. Sınırlamalarla sınırlı kalmayan her çeşit hizmetimiz, müşterilerimizin öğrenmek istedikleri bütün bilgileri içermektedir. Kişilerin cep telefonlarından tutunda, gün içinde yaptığı her şeye kadar müşterilerimize eksiksiz olarak aktarılacaktır.