evlilik-oncesi

Evlilik Öncesi Araştırma

EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA

ARAŞTIRMA NEDİR?

Evlilik öncesi araştırma; aslında geçmiş yıllardan bu yana ülkemizde yapılmakta olan ailelerin sağa sola çevreye sor araştır bir bakalım nasıl bir aileymiş veya kızın ya da çocuğun kötü bir alışkanlığı, kötü bir huyu var mıymış acaba diye yapmış oldukları araştırmanın özel olarak yapıldığı ve çok daha profesyonel, bir o kadar da kapsamlı olmuş olduğu halidir. Evlilik öncesi araştırma; yapılan araştırmalar arasında en gereklilerinden biridir. Yapılan tüm çalışmalar ve araştırmalar muhakkak ki önemlidir ve gereklidir. Lakin bu konunun tabi ki de biraz daha hassas olduğunu söyleyebiliriz. İki kişi hayatını birleştiriyor ve aile birliği kurmaya karar vermiş ise; bu durumda kişilerin birbirleri ile ilgili tüm gerçekleri bilmek hakkıdır. Bir kişi evlilik kararı almış olduğu kişinin gerçekte bahsedilen kişi olup olmadığından, söylemiş olduğu işi yapıp yapmadığına, nerede yetiştiğinden, nasıl bir çevresi olduğuna, ailesi ile ilgili tüm bilgilere kendi imkanları dahilinde ulaşamaz. Belki de ulaşmanız mümkündür fakat profesyonel olarak yapılan bir araştırma çok daha hızlı, çok daha başarılı sonuçlar alınmasını ve daha doğru sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMAYA NEDEN İHTİYAÇ DUYULUR?

Evlilik öncesi araştırma; karşınızdaki kişinin, ömrünüzü geçirmeyi planladığınız kişinin doğru kişi olduğundan emin değilseniz, içinizde şüpheler varsa, size yalan söylediğini düşünüyorsanız bu araştırmaya ihtiyacınız var demektir. Yapılacak olan bu araştırma sonucunda beraber olduğunuz kişinin gerek geçmişe yönelik gerekse günümüzde neler yaptığından emin olabilirsiniz. Bir takım teknik ve sanal takip çalışmalarından faydalanarak günümüze yönelik olarak anlık haberdar olabilme imkanınız olduğu gibi geçmişe yönelik olarak da karşınızdaki kişinin hangi okullarda okuduğunu, nerede yetiştiğini, ailesinin ne işle uğraştığını, sizden gizlemiş olduğu herhangi bir durum olup olmadığını öğrenmeniz mümkündür. Evlilik öncesi araştırma; bu araştırma sadece kişilerin evlenmek istedikleri kadın veya erkek için yapılmamaktadır. Bu araştırma aynı şekilde kişilerin çocuklarını evlendirmeyi planladıkları damatları veya gelinleri içinde yapılmaktadır. Ebeveynler her daim çocuklarının iyiliğini ister ve mutlu olmalarından yana olurlar.

Bu nedenle de evlenecekleri kişilerin iyi insanlar olmalarını, örf adetlerinin uyup uymadıklarını, nasıl yetiştiklerini, herhangi bir kötü alışkanlıkları olup olmadığını ve tabi en önemlisi evlatlarının hem nasıl bir aileye hem de nasıl bir çevreye girdiğini gireceğini bilmek isterler. Evlilik öncesi araştırma; bu konuda en doğru cevapların alınabileceği, kişilerin fiziki, teknik ve sanal takip gibi araştırmalardan da faydalanılarak araştırıldığı ve haklarında a’dan z’ye her bilgiye ulaşıldığı araştırmadır. Karşı tarafa hissettirmeden sizlerin kendi imkanlarınız ile sorup soruşturmanız ve bizlerin elde etmiş olduğu kadar bilgiyi elde etmeniz mümkün değildir. Bu yönde düşündüğünüz zaman; birde karşı tarafı kırmak gibi bir durum ile karşı karşıya kalabileceğiniz için, kimseyi kırmadan ve kimseye hissettirmeden en doğru sonuçlara ulaşabilmenin tek yolu evlilik öncesi araştırma olacaktır. Bizim sizlere tavsiyemiz; günümüzde teknolojiden de bu kadar yararlanma imkanı varken ve istenilen her bilgiye hem doğru hem de hızlı olarak ulaşma imkanı mevcutken mutlaka bu yönde gerçekleşen ve böyle bir konuyu içeren araştırmadan faydalanmanız gerektiğidir.

ARAŞTIRMA NASIL YAPILIR?

Evlilik öncesi araştırma; yapılan tüm araştırmalarda olduğu gibi bu konuda gerek teknik, gerek fiziki gerekse sanal takip gibi takip işlemlerinden ve yöntemlerinden yararlanıldığı gibi farklı birçok dedektif hizmetinden de yararlanılmaktadır. Her çalışmada olduğu gibi bu çalışmada oldukça kapsamlı ve profesyonellik gerektiren bir çalışmadır. Bu konuda da sizlere hizmet vermekte olan uzmanlarımız teknoloji alanında donanımlı oldukları gibi aynı zamanda da dedektiflik alanında da eğitimli, sertifikalı kişilerdir. Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen evlilik öncesi araştırma; sizlerin her anlamda bilgi sahibi olmanızı ve bu bağlamda da her ayrıntıdan anlık olarak haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Uzmanlarımız sizlere bu konuda yapmış oldukları araştırmalarda sizlere sanal takipten faydalanarak kişi ve kişinin çevresi, ailesi ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi vermekte olduğu gibi sadece bununla da kalmayıp teknik takip sayesinde anlık olarak gerçekleştirmekte oldukları bütün eylemlerden ve her tür faaliyetten haberdar olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca da bununla da sınırlı değil profesyonel olarak verilmekte olan bir hizmet olması nedeni ile yapılan tüm çalışmalarda gerek resmi gerekse özel kurum ve kuruluşlar üzerinden ayrıntılı olarak araştırmalar yapılmakta ve kapsamlı olarak bilgi ve belgeler elde edilmektedir. Evlilik öncesi araştırma; düşündüğünüzde çok önemli bir araştırma konusuymuş gibi gelmiyor olabilir fakat kişilerin birbirleri ile hayatlarını birleştirmesi ve bu anlamda da hayatlarını birleştirecekleri kişiler ile ilgili her şeyden haberdar olmak istemeleri oldukça normaldir. Tabi aynı şekilde ebeveynlerinde hakkıdır. Bu nedenle iki tarafında birbirine kırmadan varsa güvensizliklerini belli etmeden, gizlilik ve profesyonellik içerisinde gerçekleşmekte olan bir araştırmadır.