Dedektif Fiyatları

dedektif fiyatları

DEDEKTİF FİYATLARI

Dedektif fiyatları; dedektiflerin gerçekleştirmiş oldukları işlemlerden müşterilerinden talep ettikleri ücretlerdir. Ücretler karşılığında insanlara istedikleri sonuçları verebilecek potansiyellere sahiplerdir. Türkiye’de bu durum özel olarak yürütülmektedir ve şahıs firmalarıyla özel dedektiflik hizmeti verilmektedir. Firmaların hep beraber ortaklaşarak yazdıkları bir fiyat listesi veya dedektiflik hizmeti fiyatı bulunmamaktadır. Firmalar fiyatlarını oluşacak zorluklara göre arttırabilir veya basit bir işlem gerçekleştireceklerse fiyatlarında indirim yapabilirler. Her dedektif firmasının kendine özgü bir fiyat listesi vardır. Ancak her dedektiflik firması aynı kalitede hizmet verememektedir.

Dedektif; suç olaylarını çözümleyen, gerçekleştirdiği eylemlerle her türlü probleme çözüm üreten, kişisel ve kurumsal olaylarda çalışmalar gerçekleştiren hukuk görevlisidir. Dedektiflerin amaçları üzerine gerçekleştirecekleri çalışmalarla mağdur olan tarafın, mağduriyetlerini gün yüzüne çıkartabilmektedir. Her çeşit adli ve hukuki süreçlerde dedektiflerimizle birlikte insanların sıkıntılarını ortadan kaldırabilecek davranışlar içerisinde çalışmalar gerçekleştiririz. Sıkıntıları ortadan kaldırmak için belirlediğimiz dedektif fiyatları bulunmaktadır. Fiyatlar KDV eksiltilerek söylenmektedir. Fiyatlar, standart bir bütçede geçinen insanlara fazla gelebilir. Dedektiflerin yapacakları görev sürelerinin masrafları hesaplandığında durum net olarak anlaşılır.

Fiyatları etkileyen hususlar

Fiyatları etkileyen hususlar; çalışma alanındaki zorluk, hizmet günü süresi, kaç kişinin görev alacağı, hangi ülkede olacağı, istenilen bilgiye veya çalışmanın dedektiflerimize oluşturacağı tehlikeye göre fiyatlar artış gösterebilir ya da fiyatlarda bir indirime gidilebilir. Dedektif fiyatları hesaplanacağı zaman, yukarıda geçen maddelerin hepsi esas alınarak bir ücret tablosu çıkartılır. Dedektiflik mesleği tehlikeli bir meslek grubuna girdiğinden dolayı, bazı insanlara belirlemiş olduğumuz fiyatlar yüksek gelebilir. Ancak dedektif ekiplerimiz bu çalışmaları gerçekleştirirken müşterilerimizden aldığımız paranın %80’lik bir kısımı tüketmektedirler.

Müşterilerimizin istemiş oldukları hizmetlerde harcanacak olan masraf, gene müşterilerinizin ödemiş oldukları ücretlerden karşılanmaktadır. Dedektif fiyatları kullanım alanı; araba masrafı, yiyecek masrafı, gider masrafı, pansiyon masrafı, oluşabilecek herhangi bir masraf ve konularla alakalı ortaya çıkan ücretlendirmelerdir. Müşterilerimizin çalışmalarında gidecek olan masraflardan ötürü, çalışmalara başlamadan önce ücretlerin tamamını teslim alırız ve daha sonrasında çalışmayı başlatırız. Firmamız çalışmalarda oluşabilecek olan hiçbir masrafa karışmamaktadır. Bu masraflar anlatıldığı gibi müşterilerimizin tarafından karşılanmaktadır.

Güvenilir hizmetler

Güvenilir bir şekilde hizmet ettiğimizden dolayı, maddi durumu iyi olmayan insanlara bir takım yardımlar yapabilmekteyiz. Mesela çalışma günlerini kısaltarak veya çalışma saatlerini aza indirerek, fiyatlar konusunda bir nebze olsun yardımcı olmaktayız. Söylediğimiz gibi dedektif fiyatları konusunda doğrudan etkileme yapacak olan her çeşit maddeyi sizlere anlattık. Eğer bu konular hakkında daha fazla merakınız varsa bize ulaşın.

İstediğiniz herhangi bir dedektif hizmetinden sizlere tam olarak fiyat listesi çıkartılacaktır. Dedektiflerimizin yapması gereken her türlü işlem 7 gün 24 saat sürdüğünden dolayı, fiyatlar biraz kabarık gelebilir. Fiyatlandırma konusunda merak duyduğunuz bir konu varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilir ve akıllarınıza takılan bütün soruları, gönül rahatlığıyla bizlere yöneltebilirsiniz.