Prensiplerimiz

dedektif

TÜRKİYE ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU SÖZLEŞME VE PRENSİPLERİMİZ

SÖZLEŞME

Sözleşme karşılıklı olarak tarafların haklarının bildirildiği haklarından haberdar olmasını sağlayan gerektiğinde resmi merciler de kullanılmak üzere hazırlanmış yapılacak çalışma ile ilgili tüm içeriği belirtildiği gerek çalışma sürecinin gerekse ödenecek olan veya ödenen ücretin belirtildiği iki tarafında imzalaması gereken anlaşmadır. Sözleşme imzalamadan önce mutlaka sözleşmenin bütün maddelerinin iki taraf tarafından da gözden geçirilmesi okunması iyice anlaşılır olması anlaşılmayan veya yanlış olduğu düşünülen maddelerin tekrardan gözden geçirilerek düzenlenmesi iki tarafında ortak bir noktada buluşarak bu sözleşmeyi imzalaması doğrudur. Herhangi bir konuda araştırma yapılmasını talep ettiğinizde çalışacağınız dedektif ve dedektiflik bürosu ile mutlaka sözleşme yapmanız gerekmektedir. Bu sözleşmeyi yaparken aklınıza yatmayan mantığınıza uymayan konularla ilgili gerekli tüm soruları sorup açıklama yapılmasını istemelisiniz.

Sözleşme iki taraflı olarak imzalanması ve karşılıklı olarak iki tarafında belirlemiş olduğu maddelerden oluştuğu için mutlaka çift nüsha olmalıdır. Bir nüshanın sizde bulunması gerekmektedir. Nüshanın sizde bulunması haklarınızdan haberdar olmanızı olumlu ya da olumsuz oluşabilecek her türlü duruma karşı önlem alabilmenizi de sağlamaktadır. Yapılan çalışmalar ile ilgili tüm bilgiler sözleşmede yer aldığı gibi iş Kanunu ve yasal düzenlemelerin hepsi de ayrıntılı olarak sözleşmede yer almaktadır.

Sözleşme menfaatleri korumak amacıyla düzenlendiğinden üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz, paylaşılamaz. Yapılan tüm sözleşmeler firmamız bünyesinde gizlilik esas alındığında gizli olarak korunmaktadır.

PRENSİPLERİMİZ

Prensiplerimiz; en başta bilmeniz gereken dedektiflik esaslarının en başında gizlilik bulunduğu için yapılan araştırmalar ve çalışmalar ile ilgili talepte bulunan kişinin ya da kişilerin kimlik bilgileri adres bilgileri resmi kurumlar tarafından talep edilmedikçe yani yasal birtakım gerekçeler olmadıktan sonra suç arz eden bir durumla karşılaşılmadıkça üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Prensiplerimiz ile ilgili Türkiye özel dedektiflik bürosu olarak oldukça hassas ve titiz hareket etmekteyiz.  Dedektiflik her geçen gün hayatın birçok alanını kapsadığından çok daha fazla talep gören olan ve ihtiyaç duyulan bir meslek haline gelmiştir. Bu nedenle; bu mesleği yapmakta olan birçok kişi türemiştir.  Sizlerin de kabul edeceği gibi işini layığı ile yapmayan kişiler sayesinde sizlerin hakkında birçok yerde dedektif tutmuş eşini takip ettiriyor, çocuğunu takip ettiriyor gibi bir takım bilgi aktarımları yapılmakta ve işler ile ilgili dışarıya bilgi aktarımı gerçekleşmektedir. Firmamız prensiplerine bağlılığından dolayı ve dedektiflik alanında profesyonel olarak hizmet vermesi yasalara uygun olarak faaliyetlerini gerçekleştirmesi nedeniyle gizlilik ilkesine bağlı kaldığından asla yapılan çalışmalar ile ilgili kimseye bilgi aktarmamaktadır.  Yapılan araştırmaların konusunun kimlerle ilgili olduğunun gizli kalması konusunda özellikle hassas davranılmaktadır. Prensiplerimiz arasında yapıcı olmak her zaman doğrudan yana olmak ve gerektiğinde eş takibi gibi hassas bir çalışma yaparken olumlu bir takım sonuçları elde ettiğimizde o yuvanın yıkılmasından çok kurtulmasına yönelik bir takım girişimlerde bulunarak sizlere fayda sağlamak bulunmaktadır.

Prensiplerimiz arasında müşteri mağduriyetini gidermek tamamıyla ortadan kaldırmak müşterilerimizin elde etmekte zorlandıkları delilleri elde etmek ispatlamak da zorlandıkları konuları ispatlamak ihtiyaçları olan kanıtları bir araya getirmek yer almaktadır. Dedektif risk almayı müşterilerinin risklerden uzak tutmayı oluşabilecek riskler ile ilgili uyarmayı ve sonuç odaklı olmayı gerektirir.