Türkiye Özel Dedektiflik Bürosu Hakkında

TÜRKİYE ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HAKKINDA

Türkiye özel dedektiflik bürosu firmamız bünyesinde çalışmakta olan donanımlı eğitim ile profesyonel dedektiflik ekipleri bulunmaktadır.  Ekiplerimiz araştırmalarında gerek duyulması halinde yurtiçi bağlantılarını kullanabildikleri gibi yurtdışı bağlantılarını da kullanmakta ve bu şekilde araştırmaların kapsamını genişletmektedirler.

Türkiye özel dedektiflik bürosu aynı zamanda resmi dedektiflik bürosu olması nedeniyle bünyesinde faaliyet göstermekte olan dedektiflerimiz sonuç odaklı hizmet vermekte ve gerçekleştirmiş oldukları tüm araştırmalarında gelen özel talepleri karşılamaya yönelik,  aynı zamanda da %100 hedeflenen sonuca ulaşmayı garanti ederek çalışmaktadırlar.  Firmamız dahilinde çalışan uzmanlarımızın her biri alanlarında başarılarıyla tanınan adından söz ettirmiş profesyonel oldukça disiplinli dedektiflik sektörünü çok iyi bilen kişilerdir.

Türkiye özel dedektiflik bürosu firmamız kurumsal bir firma olması ve aynı zamanda resmi olarak faaliyet göstermesinden dolayı prensiplerine bağlı belli kurallar çerçevesinde resmi araştırmaları ve çalışmaları takip eden bu alanda faaliyet gösteren bir firmadır. Ülkemizin gerek ahlaki değerlerine uygun olmayan gerekse yasalarına uygun olmayan herhangi bir konuda talep edilen bir araştırma veya çalışma ile ilgili faaliyet gösterilmesi özel dedektiflerimiz ve özel dedektiflik büromuz tarafından kabul edilmeyecektir.

DEDEKTİF

Dedektif; alanında eğitimli ve profesyonel olarak araştırma yapabilen kişidir. Ülkemizde her geçen gün yaygınlaşmakta olan dedektiflik mesleği özellikle geçmiş yıllarda fazla bilinmemektedir.  Günümüzde ise tam aksine birçok kişi tarafından gerçekleştirilmekte olan 1990'lı yıllardan itibaren ciddi anlamda önemsenen bir meslek haline gelmiştir. Suç teşkil eden olayların çözülmesi, aydınlanması,  gizlenen bir takım konuların su yüzüne çıkması,  suçluların tespit edilmesi ve bulunması konusunda profesyonel dedektif tarafından gerçekleştirilmekte olan araştırmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Dedektif kendisinden araştırma yapmasını istediğiniz konu ile ilgili ayrıntılı olarak çalışmalar yapan yapmış olduğu çalışmalar kapsamında birçok farklı araştırma tekniğinden ve takip çalışmalarından faydalanan bu çalışmalar sonucunda birtakım bilgilere ve belgelere ulaşan, ulaşmış olduğu belgeleri ve bilgileri ayrıntılı olarak inceleyerek delil niteliği taşıyanları tespit eden ve bu konuda sizlere rapor veren kişidir. Çalışma prensipleri arasında; gizlilik ilkesine bağlı kalmak üçüncü şahıslar ile bilgi paylaşımında bulunmamak, sözleşmeli olarak yapmış olduğu çalışmaları gerçekleştirmek, müşterileri ile doğru iletişim içerisinde olmak zorundadır.

ÖZEL DEDEKTİFLİK

Özel dedektiflik en başta gizliliğin esas alındığı birçok farklı konuda sıkılmadan sabırlı bir şekilde araştırma yapılmasını profesyonel olarak konulara yaklaşmayı gerektiren bir meslektir. Yapılan çalışmalarda elde edilen bilgiler profesyonel olarak gözden geçirilmekte ve bu şekilde birçok ipucu elde edilerek sonuçlara ulaşılmaktadır.  Özel dedektiflik alanında faaliyet gösteren bir özel dedektif ile çalışırken kişinin istenilen bilgilere ulaşabilmesi hedeflenen delilleri beklenen süre zarfında elde edebilmesi için kişiye aktarılan konunun içeriğini ve verilen bilgilerin büyük bir çoğunluğunun hatta neredeyse tamamının gerçeğe dayalı olması ve gerçek olması gerekmektedir. Eğer özel dedektif ile iletişim kurulduğunda kendisine bütün bilgiler olduğu gibi aktarılır konu tam anlamıyla anlatılırsa kendisinin de konu hakkında araştırma yapabilmesi ve başarılı olabilmesi çok daha kolay olacaktır.

Özel dedektiflik hizmetleri kapsamında bireysel ve kurumsal olmak üzere birçok farklı alanda hizmet verilmektedir. Gerek bireysel olarak gerekse kurumsal olarak yapılmakta olan araştırmalar sayesinde ticari anlamda da ortaklaşa iş yapmakta olduğumuz firmalar ile ilgili çalışmalar yapılmakta ve birtakım tespitler yapılarak yanlış adımı atmanız engellenmektedir.  Özel dedektiflik hizmetleri kapsamında yapılan bireysel çalışmalarda da aynı şekilde ayrıntılı araştırmalar yapılarak eş takibi adres tespiti evlilik öncesi araştırma öğrenci takibi gibi bir takım çalışmalar yapılmakta ve yapılan bu çalışmalar sonucunda kapsamlı olarak bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır.

Özel dedektiflik kapsamında yalnızca araştırma yapılmamaktadır. Yapılan araştırmalar esnasında veya aktarılan konularının içeriğinde herhangi bir suç işlendiği görüldüğünde ilgili yasal birimlere başvurulması zorunludur.

YASAL UYARI!

Sabit adresi bulunmayan vergi levhası olmayan sözleşme yapmaktan kaçınan izin belgesi bulunmayan yasal olarak hizmet vermekten kaçınan sahte dedektiflere karşı dikkatli olunması gerekmektedir. Özel dedektiflik hizmeti alınırken firmanın tüm belgelerin incelenmesi haricen firmanın geçmişi ile ilgili bilgi edinilmesi zorunludur..

DiKKAT!

Türkiye özel dedektiflik bürosu bünyesinde çalışmak isteyen emniyet ve askeri kökene sahip kişilerin yapmış oldukları başvurular dikkate alınacaktır, haricen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Türkiye özel dedektiflik bürosu tarafından hazırlanmış olan bu makale www.özeldedektifliktr.com web sitesinde yayınlanmıştır izinsiz komple ve kısmi kopyalanamaz, çoğaltılamaz.